08.07.2015 - Przeciw handlowi ludźmi

Ostatnio obserwuje się wzrost zjawiska niewolnictwa i różnych form eksploatacji człowieka – powiedział w Wiedniu przedstawiciel Stolicy Apostolskiej w Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. Ks. Janusz Urbańczyk bierze udział w zorganizowanym przez nią spotkaniu 250 spotkaniu ekspertów, poświęconym walce z handlem ludźmi.

"Papież zwraca uwagę, że mimo iż wspólnota międzynarodowa przyjęła wiele dokumentów i programów działania mających na celu eliminację niewolnictwa, wciąż jednak wiele milionów osób jest pozbawionych wolności lub zmuszonych do życia w warunkach zbliżonych do niewolnictwa" – powiedział przedstawiciel Watykanu. (...)

    POINFORMUJ O NAS! 

Pomóż promować naszą stronę internetową i nasze dzieło. Wklej nasze logo lub banner na swoją stronę. Bóg zapłać!         -- KLIKNIJ TUTAJ  --

Numer naszego konta bankowego

58 1240 6292 1111 0011 0120 0591


 Zobacz mapę strony


Znajdź nas także: